Lubisz indywidualność? Czy kreowanie Twojego własnego „ja” to dla Ciebie najważniejsza rzecz? Nie lubisz gubić się w tłumie?

A co jeżeli te cechy przenieść na materac? Model Rock & Roll marki Hilding z całą dozą pewności można uznać jako produkt zaprojektowany dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Jeśli cenisz sobie możliwość wyboru, a swoje codzienne otoczenie chcesz dopasować do swoich potrzeb, musisz koniecznie zwrócić uwagę na ten materac. Tak jak Ty — jest on całkowicie wyjątkowy!

Wkład, który wypełnia model Rock & Roll różni się od typowych wkładów, jakie są stosowane w materacach. Wewnątrz znajdują się dwie zazębiające się wzajemnie pianki, których unikalna konstrukcja pozwala osiągnąć więcej niż dotychczas mogły dać materace piankowe. Układają się one w intrygujący wzór morskich fal i stanowią gwarancję różnych stref twardości, co pozwoli Ci używać materaca marki Hilding zgodnie ze swoimi potrzebami. Nie ma znaczenia to, czy jesteś osobą aktywną, dla której priorytetem jest regeneracja mięśni po wysiłku, bądź nastolatkiem, który potrzebuje, by jego materac zadbał o prawidłowy rozwój stawów. Technologia zastosowana w modelu Rock & Roll zadba o to, abyś był z niego zadowolony.

Hilding Rock&Roll - Ty decydujesz!Połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek typu HR powoduje, że doskonale dopasowują się one do kształtu ciała użytkownika, sprawiając, że komfortu snu ulega wyraźnej poprawie. Dzięki zastosowanej technologii, model Rock & Roll dzieli się na siedem indywidualnych stref twardości, które przebiegają w sposób horyzontalny. Trzeba powiedzieć to sobie wprost: okolice karku, barków, ramion, bioder, kolan czy stóp potrzebują zupełnie innego traktowania. To właśnie zapewnia siedmiostrefowy podział wewnątrz materaca marki Hilding. Odpowiednie podparcie mięśni i stawów w wymienionych okolicach sprawi, że jakość Twojego snu wzrośnie w sposób zauważalny, zaś Ty obudzisz się o wiele bardziej zrelaksowany i bardziej wypoczęty.

Podział na dwie wysokoelastyczne pianki stwarza dla użytkownika materaca Rock & Roll zupełnie nowe możliwości. Dla osób preferujących sen na twardszym podłożu z jeden strony materaca znajduje się wysokoelastyczna pianka typu HR o twardym charakterze. Jeżeli jednak należysz do osób, które cenią sobie materace o średnim stopniu twardości, to w modelu Rock & Roll marki Hilding znajduje się drugi rodzaj pianki HR o zielonym kolorze i równie wysokiej elastyczności. To właśnie jej podstawową cechą jest odporność na odkształcenia, co da Ci pewność, że Twój sen pozostanie niezakłócony.

Otwartokomórkowa struktura materaca to pewność, że będzie on sprężysty i dobrze dopasuje się do ciała. Co więcej, zastosowanie tej technologii jest również gwarancją, że higiena Twojego snu zostanie zachowana na najwyższym poziomie. Odpowiednia wentylacja pozwoli na to, aby zredukować do minimum gromadzenie się kurzu wewnątrz wkładu materaca, a także będzie zapobiegać rozwojowi szkodliwego środowiska grzybów takich jak pleśń, roztocza lub inne mikroorganizmy.

Zdrowe środowisko snu jest jedną z najważniejszych wytycznych dla firmy Hilding. To zaś jest gwarantowane przez prestiżowy certyfikat Oeko-Tex. Jest on przyznawany produktom, które nie zawierają w swoim składzie substancji szkodliwych dla zdrowia, więc Twój sen na materacu Rock & Roll nie tylko będzie niezwykle komfortowy, ale również zdrowy.

Warto pamiętać, że materac jest w zestawie wraz z pokrowcem do wyboru. Może być to niezwykle przyjemny w dotyku pokrowiec Italiano, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością elastycznych włókien wiskozowych. A może zdecydujesz się na pokrowiec Tencel New o właściwościach antyalergicznych i pomagający absorbować niepotrzebną wilgoć? Wybór należy do Ciebie!

Pamiętaj, że na materac przysługuje aż 15 lat gwarancji. To jednoznacznie podkreśla jakość i precyzję, z jaką został wykonany.

Jest on dostosowany do regulowanych stelaży, a wygodne uchwyty pomagają odwracać materac na drugą stronę.