Śpisz samemu i zastanawiasz się, który materac może okazać się dla Ciebie najlepszy? Jesteśmy przekonani, że uda nam się znaleźć w pełni komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się dla singli. Poznaj najlepsze materace!

Jeden produkt, dwie twardości 

Jesteśmy przekonani, że dobrym rozwiązaniem dla każdego singla będzie materac, który daje możliwość szybkiego dostosowania twardości! Dlaczego? Nasze potrzeby związane z siłą podparcia, jaką daje nam określony materac mogą szybko zmieniać się w zależności od tego, jaki styl prowadzimy czy też naszego stanu zdrowia. Dlatego naszym zdaniem świetnie nadać może się tutaj Hilding Rock and Roll. Zaliczany jest on do grona modeli piankowych, a w jego środku znajdziemy między innymi piankę wysokoelastyczną, która posiada świetną żywotność, jest odporna na odkształcenia, a także dopasowuje się do naszego kształtu ciała w skuteczny sposób je podpierając. Wypełnienie zotało wyprofilowane w aż siedem stref twardość, przez co w indywidualny sposób reaguje na wywierany nacisk jeszcze lepiej podpierając nasze ciało.

Jakie materace dla singla będą trafnym wyborem?Materac termoelastyczny dla singla

Jesteśmy przekonani, że materace dla singla powinny zagwarantować jak najwyższy komfort, prawdziwą wygodę oraz relaks jednocześnie w odpowiedni sposób podpierając ciało. Dlatego bez dwóch zdań, strzałem w dziesiątkę będzie Hilding Salsa. Jest on twardszy, lecz jednocześnie bardzo wygodny. Istotną rolę w jego przypadku odgrywa pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtu ciała gwarantując mu optymalne podparcie, lecz jednocześnie bardzo przyjemny efekt otulenia. O najwyższej jakości wskazanego produkt świadczy między innymi prestiżowy certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH, który przyznawany jest w oparciu o szereg restrykcyjnych testów z uwzględnieniem najważniejszych dla komfortu użytkownika czynników, a mianowicie ergonomii, trwałości, klimatu i higieny.

Stabilne podparcie

Teraz pora na propozycję dla osób, które szukają produktów gwarantujących stabilne podparcie. Dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na wyroby wysokoelastyczne, jak Hilding Conga. Jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się niezależnie od wagi jego użytkownika. Został on wyposażony w między innymi wysokiej jakości piankę wysokoelastyczną, lecz uczucie komfortu świetnie potęguje termoelastyczna Visco oraz przyjemnie chłodząca FloFom. Całość odpowiednio nada się również dla alergików, ze względu na strukturę wypełnienia, a także pokrowiec, który bez problemu można wyprać!

Sen samemu powinien być jak najbardziej komfortowy! Dlatego nie ma co zwlekać. Jeśli jesteś singlem znajdź wyrób, który w stu procentach spełnia Twoje potrzeby.