Zmęczenie, niska efektywność pracy, ciągłe zdezorientowanie – to pierwsze objawy świadczące o tym, że nieprawidłowo się wysypiamy. Z uwagi na to, warto już dziś poprawić komfort swojego snu oraz w korzystnie  wpłynąć na jego jakość i długość. Istnieje kilka metod, dzięki którym możemy zadbać o to – jakich? 

Jak dbać o zdrowy sen? 

Bez zagwarantowania sobie spokojnego wypoczynku, przestajemy prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia. Z uwagi na fakt, iż wypoczynek jest podstawową, biologiczną potrzebą naszego organizmu, warto o niego zadbać w najlepszy sposób. Pomóc w tym może stosowanie się do zasad higieny snu, wśród których wyróżniamy:

  • unikanie drzemek w ciągu dnia,
  • spożywanie lekkostrawnej kolacji,
  • zwiększenie aktywności fizycznej,
  • ograniczenie zażywania używek (kofeiny, alkoholu, nikotyny) w godzinach wieczornych,
  • komfortowe podłoże do spania, takie jak wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep.

Jaką funkcję pełnią materace Fit.4.Sleep? 

Zadbaj o swój sen już dziś i postaw na innowacyjne materace Fit.4.SleepStworzenie wygodnego łóżka opiera się o kilka elementów, w tym poduszki czy kołdry. Jednak głównym elementem są materace Fit.4.Sleep, które gwarantują spokojny wypoczynek. Ich wyjątkowe właściwości odpowiadają za prawidłowe dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, dzięki czemu:

  • wspierają właściwe ułożenie sylwetki,
  • odpowiadają za stabilizację kręgosłupa,
  • umożliwiają zachowanie fizjologicznego ułożenia przez całą noc,
  • komfortowe warunki do wypoczywania.

Dostępne w ofercie produkty Fit.4.Sleep są zróżnicowane, nie tylko pod względem właściwości, dzięki którym zapewniają spokojny sen, ale także rozmiarem. Wyróżnić tutaj można modele mniejsze, jak materace 80×200 cm i większe – 180×200 cm.

Czym wyróżniają się materace Fit.4.Sleep na rynku? 

Dostępne na rynku materace Fit.4.Sleep wyróżniają się licznymi właściwościami. Do nich zaliczyć można przede wszystkim wysoki stopień antyalergiczności, który gwarantują zastosowane wewnątrz materiały. Oprócz tego każdy model ma siedem stref twardość oraz optymalną wentylację, odpowiadają za prawidłową cyrkulację powietrza. W ten sposób nie dochodzi do gromadzenia się wilgoci, a także bakterii i kurzu. Warto również zaznaczyć, że wszystkie modele, zarówno wąskie materace 90×200 cm, jak i szerokie mają dwie twardości – H2/H3 i H3/H4. W ten sposób jesteśmy w stanie w każdej chwili dopasować twardość do aktualnych potrzeb i preferencji odnośnie twardości.

Zdrowy sen jest niezwykle ważny przy prawidłowym funkcjonowaniu każdego dnia. Zatem nie czekajmy i już dziś wyposażamy swoje łóżko w wysokiej jakości produkty, takie jak materace Fit.4.Sleep!

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.