Materac Lambada marki Hilding należy do rodziny klasycznych materaców sprężynowych. Technologia w nich zastosowana gwarantuje najwyższy poziom relaksu, dzięki niesamowitej elastyczności punktowej. Można ją osiągnąć dzięki zgrupowaniu na stosunkowo niewielkiej przestrzeni sporej ilości indywidualnie pracujących sprężyn. Jeżeli więc kiedykolwiek prześladował Cię ból stawów lub mięśni, materace sprężynowe wydają się być doskonałym wyborem, a dzięki swoim właściwościom zapewnią one wygodny i pełen komfortu odpoczynek.

Model Lambada dzięki swojej innowacyjnej budowie jest w stanie zapewnić Ci poziom komfortu, który jest całkowicie nieosiągalny dla zwykłych materaców o budowie sprężynowej. Jest to możliwe dzięki unikalnej konstrukcji jego wkładu. Zbudowany jest on z systemu drobnych sprężynek opracowanych w technologii Pocket Plus. Zostały one osadzone w odrębnych kieszonkach, których działanie opiera się na indywidualnym pozycjonowaniu w zależności od miejsca nacisku. Są one niebywale gęsto upakowane — aż 400 sprężyn na metr kwadratowy! Dzięki temu wkład modelu Lambada charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem elastyczności oraz sprężystości. Jest to niezwykle istotne w aspekcie osiągnięcia całkowitego relaksu mięśni oraz stawów, ponieważ dzięki zastosowanej technologii wewnątrz materaca, zapewnia on niebywale stabilne podparcie — niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się jego użytkownik.

Za niebywałą zaletę materaca należy uznać jego uniwersalność. Jest on bowiem skonstruowany w technologii, która pozwala na jego dwustronne zastosowanie. Każda ze stron materaca charakteryzuje się innym poziomem twardości, dzięki czemu możesz dobrać go zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Hilding Lambada - sprężynowy, lateksowyZ jednej strony wkładu znajduje się najwyższej jakości pianka wysokoelastyczna. Jest to materiał niezwykle odporny na wszelkiego typu odkształcenia, a co więcej świetnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika materaca, dzięki czemu zapewnia fenomenalne podparcie i stabilność. Co więcej, strukturalnie pianka ta jest podzielona w taki sposób, aby dochodziło do stałego przepływu powietrza. Dzięki temu masz pewność, że Twoja higiena snu pozostanie na najwyższym poziomie, co zdecydowanie poprawi Twój komfort i poziom osiągniętego zrelaksowania.

Druga strona materaca zbudowana jest z warstwy lateksowej, która charakteryzuje się najwyższym poziomem poprawy higieny snu. Dzięki temu, że jest to wysoce oddychający materiał, skutecznie ochroni wkład przed rozwojem szkodliwego środowiska mikroorganizmów posiadających negatywny wpływ na zdrowie, takich jak pleśń, roztocza oraz kurz. Posiada właściwości antyalergiczne, przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne. Doskonale nada się dla alergików. Co więcej, lateks charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności, sprężystości i wytrzymałości.

Dzięki zastosowaniu takiego wypełnienia wkładu materaca, można było go podzielić na siedem indywidualnych stref twardości. Dzięki tej technologii, Twoje stawy i mięśnie doskonale zregenerują się w nocy, a Ty obudzisz się pełen energii.

Nieco podwyższony poziom twardości materaca został osiągnięty dzięki zastosowaniu wewnątrz całkowicie naturalnych włókien kokosowych. Doskonale przepuszczają one powietrze, zapewniając stałą wentylację wkładu, co zapobiega gromadzeniu się w nim wilgoci i rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii.

Do modelu Lambada marka Hilding oferuje innowacyjny pokrowiec z dzianiny Probiotex z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą mikrokapsułki aktywnych probiotyków.

Pozwoli on na redukcję występujących alergenów aż o 93%, a co więcej charakteryzuje się tym, że jest miły oraz przyjemny w kontakcie ze skórą.

Co więcej, marka Hilding oferuje aż 15-letnią gwarancję, co jest znakiem jakości produktu, który oferuje i gwarancją tego, że przy wyborze modelu Lambada będziesz cieszyć się wygodnym i komfortowym snem przez wiele lat.