Coraz częściej, aranżując mieszkanie, zaczynamy przygodę z doborem odpowiedniego wyposażenia od sypialni. Nic dziwnego! W końcu to tutaj spędzamy bardzo dużo czasu, bo aż ⅓ życia. W tym czasie nie tylko śpimy, ale też odpoczywamy po pracy, bawimy się z dzieckiem, spędzamy leniwe weekendy. Dobrze dobrany materac jest zatem podstawą, o którą należy zadbać jak najwcześniej. Najczęściej wybieranym producentem podłoży do spania jest Hilding Anders, znany od pokoleń z niestandardowego podejścia. Pokażemy Ci, dlaczego warto zainwestować w produkty Hilding!

Historia Hilding Anders. Od czego się zaczęło?

Marka swoje działania rozpoczęła w 1939 roku w szwedzkim warsztacie, w którym pierwsze materace tworzone były przez Hildinga Anderssona. Start oraz pomysł na biznes są zasługą głowy rodziny Anderssonów, natomiast po śmierci ojca firma została przejęta przez syna, Ollego. To właśnie on wprowadził innowacyjne pomysły z potwierdzoną skutecznością działania. Marka Hilding Anders, znana z tradycji i pasji, zachowała dawną formę, wciąż ulepszając swoją jakość. Historia, która rozpoczęła się w szwedzkim warsztacie, dość szybko wyszła na światło dzienne, dzięki czemu cały świat poznał najlepsze materace na rynku. Spójna wizja oraz dobrze zaplanowane działania pozwoliły firmie Hilding Anders na sprzedaż swoich produktów w 60 krajach i tysiącach sklepów dedykowanych do wyposażenia domu i sypialni. Marka nie od zawsze była znana w Polsce! Na początku swoją nazwę zdobywała, dzięki sprzedaży za pośrednictwem szwedzkiego sklepu IKEA. Nie minęło jednak dużo czasu, a materace Hilding zyskały autorytet na rynku, co skutkowało powstaniem nazwy własnej oraz nowych sklepów.

SleepMed – linia medyczna materacy najwyższej jakości

Hilding Anders - dlaczego warto kupować ich materaceHilding Anders ma świadomość tego, że wymagania mogą być różne. By sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom, marka stawia na jakość oraz wsłuchiwanie się w potrzeby swoich klientów. W ten sposób powstała linia produktów medycznych dla firmy EMBE Sp. z o.o., czyli materace SleepMed. Aby móc określać je tym terminem, przeszły testy pod okiem Instytutu AEH, gwarantujące certyfikat najwyższej jakości. Wśród linii SleepMed znajdziemy materace piankowe, które pozwalają na relaks o każdej porze dnia. Dostosowują się do ułożenia ciała, dzięki czemu stają się świetnym wsparciem kręgosłupa podczas snu. Dla osób bardziej wymagających w ofercie są także materace ortopedyczne. Są cenione przede wszystkim za brak odleżyn w przypadku spędzania dużej ilości czasu w łóżku. Linia medyczne produktów Hilding zyskała mnóstwo stałych klientów, którzy są zadowoleni z zakupu, dlatego warto odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, by wybrać swój ulubiony model.

Hilding Anders. Dlaczego warto zaufać marce?

Producent materacy Hilding Anders jest znany przede wszystkim z najwyższej jakości produktów oraz innowacyjności, której zazdroszczą mu pozostałe marki. Jest niekwestionowanym liderem na rynku w branży, dzięki czemu wszelkie wprowadzane rozwiązania są zawsze o co najmniej krok przed innymi. Wszystkie potrzeby użytkowników zostają wysłuchane i w ten sposób firma tworzy coraz to kolejne materace do sypialni.