Wspólnie z partnerem poszukujecie idealnego materaca do łóżka? A może na co dzień zmagasz się z nawracającymi reakcjami alergicznymi, a jednocześnie w czasie snu potrzebujesz solidnego podparcia swoich pleców? Poznaj nasze rozwiązanie, czyli najwyższej jakości materace Curem by Hilding!

Curem .REG – czy warto?

Materac CUREM .REG bez wątpienia jest w stanie zapewnić komfortowy sen przez całą noc! Zastanawiasz się dlaczego? Przede wszystkim ze względu na liczne właściwości wypełnienia, jakie stanowią w tym przypadku wysokiej jakości pianki. Pierwszą, o której musimy wspomnieć jest wytrzymała, hybrydowe Fusion. Oznacza to, że łączy ona właściwości zarówno pianki wysokoelastycznej lecz też konwencjonalnych. Dzięki temu zapewnia naprawdę stabilne podparcie całego ciała. Jednocześnie zużywa się bardzo powoli i nie ulega uszkodzeniu w przypadku działania wilgoci. Drugą jest Seren, która cieszy swoimi zaletami płynącymi z technologii memory foam. Dostosowuje się ona do kształtu ciała jednocześnie w odpowiedni sposób je podpierając i redukując naciski. Nie zapominajmy też o termoelastycznej Visco reagującej na naszą temperaturę. Dodajmy, że wskazane materace są wyprofilowane w aż siedem stref twardości, w związku z czym indywidualnie reaguje na nacisk wywierany przez każdą partię ciała.

Twardość materaca

CUREM .REG - w sam raz dla par!Materac .Reg należy do produktów twardych, co oznacza, że wskazany jest on dla osób, których waga przekracza 80 kilogramów. Pamiętajmy jednak, że jest to bardzo subiektywna kwestia i przy wyborze idealnego modelu nie powinniśmy kierować się jedynie masą naszego ciała, lecz również po prostu naszymi indywidualnymi odczuciami – tylko wtedy uda nam się spokojnie przespać całą noc. Dlaczego jest to tak ważne? W przypadku źle dobranej twardości będziemy budzić się w poszukiwaniu najlepszej i co ważne, wygodnej pozycji. Dodatkowo rano nie będą pojawiać się dolegliwości bólowe, które mogą skutecznie utrudniać funkcjonowanie przez cały dzień.

CUREM .REG – dla par i nie tylko

Materac CUREM .REG świetnie sprawdzi się dla par, nawet jeśli pojawia się pomiędzy nimi pewna dysproporcja wagowa. Wypełnienie w skuteczny sposób redukuje drgania, co często stanowi problem podczas spania z drugą osobą. Co ważne, nacisk jest rozkładany w sposób równomierny, co oznacza, że lżejszy użytkownik nie będzie się zapadać, dzięki czemu każdy może liczyć na najwyższy komfort snu. Dodatkowo jest on w pełni bezpieczny dla alergików, a to między innymi za sprawą pokrowca Zeo Case. Został on wzbogacony o naturalne minerały, które odpowiadają właśnie za właściwości antyseptyczne oraz minimalizują odczuwanie brzydkich zapachów, co zdecydowanie oddziałuje na spokój w czasie nocnego wypoczynku. Co także istotne, swobodnie można wyprać go w 40 stopniach, co sprawia, że bez problemu pozbędziemy się wszelkich bakterii, kurzu osadzających się na jego powierzchni czy też po prostu zabrudzeń.

Materac .REG to bez wątpienia obietnica spokojnie przespanej nocy! Jesteśmy przekonani, że osoby, które go wybiorą będą zadowolone!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/